Повернення товару

Правила повернення товару і грошових коштів

Увага! При отриманні замовлення обов'язково перевіряйте цілісність упаковки та її вмісту.У разі виявлення недоліків протягом гарантійного терміну (14 днів) споживач має право на повернення товару. Гарантійний термін починається з дати придбання товару кінцевим споживачем.Товар належної якості не підлягає поверненню відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» від 19.03.1994 р № 172. Відповідно до п. 1.8 Правил продажу товарів на замовлення та поза офісних або торгових приміщень (Наказ МІНІСТЕРСТВА України від економіки 19 квітня 2007 року №103), повернення отриманого товару допускається протягом 14 календарних днів після його доставки (отримання в службі доставки).
Якщо придбаний у нас товар з яких-небудь причин Вам не підійшов, і Ви бажаєте обміняти його на інший або ж здійснити повернення, то зробити це можна тільки при дотриманні нижче описаних умов:• Обмін або повернення товару здійснюється протягом двох тижнів (14 днів).• Товар, що повертається повинен бути товарного вигляду (не мати слідів використання і т.д.)• Обмін або повернення товару повинен відправлятися БЕЗ ПІСЛЯПЛАТИ. В іншому випадку посилка повернеться назад покупцеві.• Покупець самостійно оплачує доставку товару, що повертається, вартість якої встановлює конкретна кур’єрська служба доставки.
Товар можна повернути тільки новою поштою.Адреса : м. Київ, Відділення Нової Пошти №106 ,тел: +380970782045Отримувач: Титаренко Алла Сергіївна

Повернення коштів на карту Ощадбанку

Термін перерахування грошових коштів від моменту прийняття товару до повернення становить 3-4 робочих дні.Після процедури ідентифікації клієнта в Ощадбанку кошти зараховуються на банківську карту. Зарахування на банківські карти здійснюються безкоштовно. Зняття коштів з карти для виплат (соціальна, пенсійна тощо) – безкоштовно, з інших карт Ощадбанку – згідно з тарифами Вашої картки.

Повернення коштів на карту іншого банку

Повернення грошових коштів на банківську карту іншого банку (карта повинна бути емітована на території України; валюта карти – гривня).
Термін перерахування грошових коштів від моменту прийняття товару до повернення становить 3-4 робочих дні.
Зарахування та зняття грошових коштів здійснюється згідно з тарифами Вашої картки.

Якщо товар, який повертається, був передплачений

Якщо товар, що повертається, був оплачений, повернення здійснюється на ту карту, з якої була передоплата.Зарахування грошових коштів на карту здійснюється протягом 3-5 робочих днів.Контактна інформація:Товариство з обмеженою відповідальністю "БІМБА"Адреса (юридична та фактична): 03194, місто Київ, б-р Кольцова, буд. №14-Д, офіс 610Код ЄДРПОУ 44903300ІПН 2226573400312Телефон: +380970782045E-mail: moc.liamg%40abmib.cll

Illustration